Apartamenty w Polanicy

„Niepowtarzalna”, „wyjątkowa”, „piękna”. Taka właśnie jest Polanica-Zdrój! To słowa, które słyszysz na co krok od spacerujących po deptaku gości. Nie da się ukryć, że to miejsce ma swój nieodparty czar.

Zauroczeni parkiem, zadbanymi uliczkami i pięknie odrestaurowanymi willami, przechodnie wręcz pogrążają się w zachwycie. Wszędzie dookoła czystość, przepiękne kwietniki, a jeden z gości już nawet mówi o „polskim Baden-Baden”. To wcale nie jest takie nieprawdopodobne!

A co powiesz na to, że te wszystkie atrakcje mogą być tuż za Twoim oknem? Apartamenty, położone w sercu Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym, to miejsce, gdzie będziesz mógł cieszyć się Polanicą w pełni. Pijalnia Wód? Spacerkiem kilka minut i już tam jesteś.

Architektura willi to ukłon w stronę przedwojennego klimatu kurortu. Zaprojektowane tradycyjnie, ale wykończone nowocześnie, zwracają uwagę każdego przechodnia. Energooszczędność i niskie koszty utrzymania to kolejne plusy.

Mieszkania? Od kompaktowych 26m² aż do przestronnych 45m². Jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni, zaproponujemy Ci apartamenty z dużymi, funkcjonalnymi antresolami o powierzchni od 59 do 79m². Ale bez względu na to, jakie wybierzesz, pamiętaj – każde z nich ma balkon lub taras. Widok na Góry Stołowe za darmo!

Komfort? Gwarantowany. Każdy budynek wyposażony jest w windę dostępną z poziomu garażu podziemnego. Bezpieczeństwo? Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany przez system kamer CCTV, który możesz podglądać przez internet. Wjazd na teren osiedla kontrolowany jest za pomocą szlabanów, które możesz otworzyć za pomocą pilota lub telefonu komórkowego.

A dookoła? Pięknie zagospodarowany teren z zimozielonymi nasadzeniami, kwitnącymi krzewami, drzewami i trawami, a wieczorem wszystko to jest urokliwie oświetlone.